BADANIE
Badanie polega na mikroskopowym obrazowaniu kropli krwi pobranej z opuszki palca w sposób praktycznie bezbolesny, przy wykorzystaniu nakłuwacza używanego do pomiarów glukozy we krwi. Następnie pobrana kropla krwi oceniana jest pod mikroskopem. W badaniu tym wykorzystujemy fakt, że przez około 20 minut po pobraniu krew jest jeszcze żywą tkanką.Nie jest ona zmieniona przez barwienie lub jakiekolwiek utrwalanie środkami chemicznymi, lecz w stanie naturalnym poddana oględzinom. Możemy więc, używając mikroskopu o zaawansowanej technologii, dającego bardzo duże powiększenie 1600 x oraz znakomity kontrast obrazu w technice ciemnego tła, oglądać obraz żywej kropli krwi.
 Pasożyty, grzyby, bakterie i toksyny w Twojej krwi!!!
Dzięki metodzie badania tzw. "żywej krwi" można zobaczyć więcej niż do tej pory. Okazuje się, że we krwi mogą znajdować się niebezpieczne toksyny i liczne patogeny. Prof. Gunter Enderleiner, niemiecki lekarz, udowodnił,że we krwi żyją pasożytnicze formy grzybów, żerujące w czerwonych
krwinkach, które są przyczyną wielu chorób. Zobacz,jaką tajemnicę skrywa Twoja krew!  Dowiedz się, jaka jest przyczna Twojej choroby, jakie są zagrożenia dla Twojego organizmu i co powinieneś zrobić, by odzyskać zdrowie.
Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi jest nowoczesną metodą oceny stanu organizmu i polega na obserwacji pod mikroskopem kropelki krwi bezpośrednio po jej pobraniu. Obraz, który
można zobaczyć w badaniu, pozwala wyciągnąć bardzo istotne wnioski dotyczące organizmu, niedostępne w innych badaniach. Pokazuje między innymi zmiany wskazujące na zatoksycznienie krwi oraz tendencję krwi i jej elementów do zmian degeneracyjnych.
Cichym i bezwzględnym zabójcą każdego życia są grzyby i pasożyty!!!
W warunkach laboratoryjnych krew nie jest żywa. Poddaje się ją wirowaniu i suszeniu dlatego niepożądana forma żywa np: pasożyt nie jest wykrywalny.Analiza krwi obrazuje wczesne zaburzenie środowiska wewnętrznego organizmu i odpornych na leczenie chorób.Badanie żywej kropli krwi nie określa grupy krwi, poziomu glukozy i innych parametrów badanych aparaturowo.
Co jeszcze możesz zobaczyć w swojej krwi:
- pasożyty,
- grzybicę,
- toksyny,
- metale ciężkie,
- bakterie,
- mykoplazma,
- wolne rodniki,
- cechy anemii,
- alergii i autoagresji,
- złogi cholesterolowe i stresowe,
- przeciążenie wątroby,
- zakwaszenie,
- niedotlenienie,
- zaburzenia trawienia białek
.
Jak należy przygotować się do badania?
Na co najmniej 24 godziny przed planowanym badaniem nie należy spożywać alkoholu.                  W dniu badania nie wolno pić kawy. Ostatni posiłek należy spożyć nie wcześniej niż na 3 godziny przed badaniem. Konieczne jest wypicie 0,5 litra wody niegazowanej 30 minut przed badaniem.
Niedostosowanie się do powyższych zaleceń może zaburzyć prawidłowy przebieg badań.
Zrobiłem badanie z kropli krwi i co dalej?
Na podstawie badania lekarz prowadzący zaleca właściwą dietę oraz kurację.
Podczas wizyty zostaniesz poinformowany o zagrożeniach i rodzaju zaburzeń środowiska wewnętrznego swojego organizmu. Przede wszystkim przed przystąpieniem do badania lekarz lub diagnosta laboratoryjny przeprowadza z pacjentem wywiad. Pyta o jego samopoczucie,styl życia oraz dietę. Następnie przeprowadzana zostaje analiza krwi, w której pacjent uczestniczy i uzyskuje informacje o stanie jego organizmu.W przypadku pasożytów, grzybicy, wirusów proponujemy dożylne zabiegi ozonoterapii (ozonowanie krwi), w przypadkach wykrycia metali ciężkich w naszym organizmie lub złogów miażdżycowych stosujemy dożylne zabiegi chelatacji. Proponujemy również wzmacnianie organizmu poprzez zabiegi dożylne z udziałem witaminy C  w przypadku chorób nowotworowych i w stanach zapalnych.